Користувачів: 0

Головна » 2017 » Березень » 8 » Першість області з волейболу
08:21
Першість області з волейболу

Відповідно до Регламенту першості області з волейболу серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів учні Нижньоворітської школи-інтернату  брали участь у спортивних змаганнях. Перший етап змагань відбувався у м.Свалява на базі загальноосвітньої школи №2, під час якого вихованці школи-інтернату (2000 р.н.) здобули перемогу

А  молодша вікова категорії (2003 р.н.) виборола на цьому етапі ІІ місце.

Наступний етап, який проходив у м. Ужгород , теж був успішним для юних спортсменів. У нелегкій боротьбі представники старшої вікової групи вибороли ІІІ місце, поступившись командам Ужгорода та Хуста. Серед 20 команд-учасників фінальних змагань першості з волейболу учні Нижньоворітської школи-інтернату вирізнялися піднесеним командним духом та злагодженою грою. Отож, бажаємо нашим призерам   наполегливості та успіхів у наступних турнірах.

Переглядів: 405 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0