Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Смотри сайты - получай ДЕНЬГИ!             Освітній портал


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2018 » Травень » 4 » Тиждень географії
07:43
Тиждень географії

Сьогодні ми живемо в епоху науково-технічної революції та вкрай негативного впливу людини на довкілля. Враховуючи найактуальніші сучасні проблеми на нашій планеті, людство повинно виробити нову філософію життя – екологічну.
З метою пропагування екологічної культури, захисту навколишнього середовища, розвитку інтересу учнів до предметів географія та екологія у Нижньоворітській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів з 16 по 20 квітня 2018 року було проведено Тиждень географії та екології, який проходив під гаслом : «Люби природу не як символ». Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли  інтелектуальному та творчому розвитку учнів.
У понеділок 16 квітня відбулася інформаційна лінійка, під час якої учнів школи було ознайомлено з планом Тижня географії та екології , презентовано стінгазети на тему «Глобальні екологічні проблеми людства».
Вівторок вихованцям 6 класу  школи-інтернату запам’ятався переглядом наукового відеофільму «Сім чудес України» та відгадуванням географічних загадок.
Відбулися  командні змагання  знавців екології серед  учнів 8 класу, які поділилися на дві команди: «Природолюби» та «Природознавці». Перемогла команда Лопіт Анастасії.
У середу учні мали змогу взяти участь в інтелектуальному турнірі «Географічний калейдоскоп», який складався з семи етапів: «Розминка», «Портрети», «Розв’яжи магічне завдання», «Географічні анаграми», «Географічні координати», «Пазли», «Конкурс капітанів». Дві команди: «Юні географи» (капітан С. Щобак) та «Альбіфіс» (капітан Д. Самусь)- показали чудові знання з географії. У чесній боротьбі перемогу здобула команда «Альбіфіс».
Учні 10 та 11 класів підготували презентації: «Рослини та тварини, занесені до Червоної книги України», «Екологічна освіта – провідний напрямок формування загальної культури учнів».
Не менш цікаво пройшов відеолекторій «Земля –наш спільний дім» для учнів 9 та 11 класів.


«Галопом по Європі» подорожували учні 10 та 11 класів у четвер.Перемогу здобула команда учнів 11 класу на чолі з капітаном Пумпинцем Василем, яка впевнено подолала етапи: «Дорожню карту», «Хто швидше», «Географічний раунд», «Вексилологічний раунд», «Чорний ящик», «Відомі люди», «Видатні споруди», «Картографічні асоціації», конкурс капітанів «Зашифрована карта».

У п’ятницю вчителі Глебена І.В. та Траньович О.М. підбили підсумки тижня, найактивнішим учасникам вручили дипломи, визначили переможців стінгазет: 7 клас «Земля в небезпеці», 9 клас «Земля –наш спільний дім», 11 клас «Майбутнє планети в наших руках».

Вчитель географії Глебена Інна Василівна

Фото вчителя хімії Траньович Оксани Михайлівної

Переглядів: 97 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Нижні Ворота
Пошук

Наше опитування:
Оцініть наш сайт

Всього відповідей: 196
Школа-інтернат© 2019