Головна | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Смотри сайты - получай ДЕНЬГИ!             Освітній портал


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

План заходів тижня національно-патріотичного виховання

10-14 жовтня 2016-2017 н.р.

 

 

Шевченківські дні у Нижньоворітській школі-інтернаті

Традиційно у березневі дні святкують Шевченківські дні , під час яких вшановують великого сина українського народу. Не стала винятком і наша школа, яка долучилася до всеукраїнського  свята. Учитель української мови та літератури Голянич Г.Ю.  з учнями 6 класу підготувала тематичну лінійку «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».

Учні початкових класів взяли участь у вікторині, під час якої пригадали і розширили свої знання про Т.Шевченка та його творчість.  Старшокласники підготували стінгазети, у яких висвітлили основні віхи з життя митця.

Учні 5-9 класів переглянули фільм »Заповіт», що розповідає про життя і творчість Великого Кобзаря. Все це допомогло зрозуміти і переконати учнів, що сам Т.Г.Шевченко і його поезія є сучасними й актуальними й у наш час.

Бібліотекар школи Рябінчак В.І. підготувала книжкову виставку.

У Нижньоворітській школі-інтернаті з нагоди вшанування 78-ї річниці проголошення Карпатської України були проведені заходи.

Учитель історії Конепуд В.М. 16 березня 2017 року з учнями  8,9,10 класів провела тематичну бесіду «Карпатській Україні- 78», під час якої учні 10 класу Повханич Таміла, Брецко Марія, Далекорей Уляна та Сличко Вікторія відтворили основні факти з історії Карпатської України, підготувавши  презентацію життєвого шляху Августина Волошина.

Вихователі 5-11 класів провели виховні години: «Утворення Карпатської України», «Шляхом терновим до України», «Утворення Карпатської України- зразок єдності народу», «Карпатська Україна та Карпатська Січ».

У шкільній бібліотеці Рябінчак В.І. організувала книжкову виставку «Карпатські Україні – 78».

 

Учитель фізичної культури Малильо І.В. провів змагання з нагоди відзначення 78-ї річниці  проголошення Карпатської України.

 

Нижні Ворота
Пошук

Наше опитування:
Оцініть наш сайт

Всього відповідей: 197
Школа-інтернат© 2021